پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

به پایگاه اینترنتی سازمان نظام مهندسی معدن خوش آمدید
 • بانک اعضا

  از تاریخی که وزارت صنعت، معدن و تجارت در هر محل حسب مورد اعلام کند، اشتغال اشخاص حقیقی و حقوقی به آن دسته از امور فنی که توسط وزارت یادشده تعیین می شود، مستلزم عضویت در سازمان و داشتن صلاحیت حرفه ای است. در این بانک اطلاعاتی کلیه مشخصات اعضای حقیقی و حقوقی و صلاحیت حرفه ای ایشان و ارقام مربوط به ظرفیت اشتغال نگهداری می شود. این بانک اطلاعاتی به صورت برخط در حال خدمات رسانی به سازمان استان ها می باشد.

  مطالب بیشتر
 • بانک معادن

  این بانک اطلاعاتی در حال حاضر در زمره کامل ترین بانک های اطلاعاتی معادن کشور است و بطور مداوم مورد مراجعه دستگاه های دولتی و بخش خصوصی قرار می گیرد. به روز رسانی این بانک اطلاعاتی توسط مسئولین فنی معادن و سازمان استان ها انجام می شود. این بانک بر اساس اطلاعات طرح معدن طراحی شده و شامل اطلاعات کلیه معادن کشور در چهار گروه روباز- زیرزمینی زغال- زیرزمینی غیر زغال - سنگهای تزیینی و نما است. سامانه آماری این بانک برای بهره مندی اعضای محترم سازمان، فعالین و دانشجویان آماده ارائه خدمات می باشد.

  مطالب بیشتر
 • مجله سازمان

  انتشار مجله سازمان نظام مهندسی معدن، به عنوان نشریه رسمی سازمان از سال 1385 آغاز شد. در این مجله که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، مقاله ها، گزارش های فنی، مطالب مورد نیاز اعضا و دستورالعمل ها و ابلاغیه های رسمی سازمان درج می شود. این نشریه یکی ار پرتیراژترین مجله های حرفه ای است. 

  دریافت نسخه الکترونیکی / ارسال مقالات

  مطالب بیشتر

خبر در سازمان

خبر در ایران

خبر در جهان

سازمان نظام مهندسی معدن استان ها

آمار اطلاعات مکانی

استفاده از نقشه در زمینه ­های مختلف رو به گسترش است و می تواند به عنوان یک ابزار بصری کارآمد به منظور ارائه نتایج به مدیران و برنامه ­ریزان در بخش­ های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. حجم عظیم اطلاعات بدون توجه به محل وقوع آنها پاسخگوی بسیاری از سوالات و نیازهای ما در قرن 21 نبوده و در برخی موارد این بی­ توجهی می تواند منجر به گمراهی در تحلیل اطلاعات و نتیجه­ گیری شود. در حال حاضر بسیاری از تحلیل ­های آماری بدون در نظر گرفتن بعد مکانی آنها صورت می ­گیرد و تحلیل­ های آمار فضایی به رغم کاربردهای گسترده آن چندان شناخته شده نیستند.

سازمان نظام مهندسی معدن ایران در نظر دارد در آینده نزدیک آمار بخش های مختلف را در بستر سامانه اطلاعات مکانی ارائه نماید.

ایران

0 نفر تعداد اعضا
0 تعداد پروانه های اشتغال
0 واحد تعداد معادن فعال کشور
0 نفر تعداد مسئولین فنی فعال

اطلاعات تخصصی

جستجو در سایت
نام واحد

عبارت جستجو
 

5.2.1.0
V5.2.1.0