امروز يکشنبه, 24 تير 1403
  • تماس با ما : 88854686
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ 
  • کد خبر : ۸۹۵۴
رونمایی از سامانه جامع سازمان نظام مهندسی معدن (سنم)
آیین رونمایی سامانه جامع سازمان نظام مهندسی معدن(سنم) در روز سه شنبه مورخ بیست و هشتم مرداد ماه 1399 با حضور تقی نبئی؛ رییس سازمان، معاون توسعه و برنامه ریزی، مدیر حوزه ریاست و مدیر بخش فناوری اطلاعات سازمان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در راستای اجرایی نمودن سند استراتژی سازمان نظام مهندسی معدن و مطابق با نقشه راه این سازمان که در تابستان 1398 به تصویب رسیده و ابلاغ شد، هوشمندسازی در دستور کار معاونت برنامه ریزی و توسعه این سازمان قرار گرفت. با همکاری قابل تقدیر سازمان استان ها و تلاش بخش فناوری اطلاعات سازمان نظام مهندسی معدن ایران و طی جلسات متعدد کارگروه هوشمندسازی که با نظارت مستقیم تقی نبئی، رییس سازمان مشغول به کار است، گام ششم سند استراتژی محقق گردیده و سامانه جامع سازمان نظام مهندسی معدن با درگاه های متعدد و با بازمهندسی بانک های اطلاعاتی پیشین و راه اندازی درگاه های جدید آماده ارائه خدمات به بخش معدن کشور از سازمان های صمت استان ها، سازمان های نظام مهندسی معدن استان ها، اعضای سازمان، دانشجویان، بهره برداران معدنی، مکتشفین و ... است.

شایان ذکر است گام های اول تا سوم این پروژه شامل توسعه کارتابل اداری هفتصد کاربره، بررسی الزامات و نیازمندی ها، تقویت زیرساخت های فناوری شامل راه اندازی پورتال های سازمان، شناسایی فرآیندهای سازمان و ... در سال 1398 و در زمان تصدی دکتر داریوش اسماعیلی به انجام رسیده است.

آیین رونمایی سامانه جامع سازمان نظام مهندسی معدن(سنم) در روز سه شنبه مورخ بیست و هشتم مرداد ماه 1399 با حضور دکتر تقی نبئی؛ رییس سازمان، دکتر رضا کشاورزی؛ معاون توسعه و برنامه ریزی، مهندس امیراسماعیل شاهسوارانی؛ مدیر حوزه ریاست و سرکار خانم مهندس بلوری فرد؛ مدیر فناوری اطلاعات سازمان، برگزار شد.

سامانه سنم دارای درگاه های مختلفی برای دریافت اطلاعات طبقه بندی شده از جمله ظرفیت های اشتغال اعضا، مشاغل، احکام انتظامی، اطلاعات معادن ایران، گزارش های مسئولین فنی، اطلاعات مجوزهای معدنی و درگاه ویژه معدنکاران و ... خواهد بود که در هفته های آتی به مرور در اختیار کاربران قرار می گیرد. این سامانه با ارائه خدمات ثبت نام حقیقی و‌ حقوقی و دریافت کارت و کلیه مراودات مالی اعضا، دریافت پروانه اشتغال(تمدید، تغییر، ارتقا)، ارجاع کار هوشمند، دریافت گزارش های ماهانه مسئولین فنی، دریافت کلیه گزارش ها، قراردادها، طرح ها و ... از اعضای سازمان که مشغول به انجام یکی از مشاغل ارجاع داده شده هستند و توزیع آن در استان به منظور بررسی و تایید یا اصلاح... گامی بلند با بهره مندی از امکانات فناورانه و هوشمندسازی در راستای چابک سازی در مسیر توسعه پایدار ست.

انتهای پیام/

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0