امروز شنبه, 27 دی 1399
  • تماس با ما : 88854686
  • ساعت : ۱۱:۳۸:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ 
  • کد خبر : ۵۸۳۳
    /  2
موضوع جلسه؛ ارائه گزارش عملکرد سازمان مطابق قرارداد آموزشی بین ایمیدرو و سازمان
جلسه دكتر غریب پور با رییس سازمان مورخ 28 اردیبهشت ماه 1399
دکتر غربیب پور؛ با توجه به پتانسیل بالای سازمان نظام مهندسی معدن، ایمیدرو تمایل بسیار دارد تا برنامه های آموزشی خود را در سال 99، از طریق سازمان نظام مهندسی معدن پیش ببرد، همچنین در بحث پژوهش نیز چنین خواستی وجود دارد.

دکتر غریب پور معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدا سمت جدید دکتر نبئی را خدمت ایشان تبریک عرض نموده و با توجه به سوابق ارزنده ایشان آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان و سازمان نظام مهندسی معدن نمودند.

دکتر غریب پور در ادامه بیان داشتند؛

 با توجه به پتانسیل بالای سازمان نظام مهندسی معدن، ایمیدرو تمایل بسیار دارد تا برنامه های آموزشی خود را در سال 99،  از طریق سازمان نظام مهندسی معدن پیش ببرد، همچنین در بحث پژوهش نیز چنین خواستی وجود دارد.

 

سپس دکتر نبئی اظهار داشتند؛

 در ابتدا آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای شما و همکارانتان دارم که همیشه لطفتان شامل حال سازمان نظام مهندسی معدن بوده است، همچنین گزارشی مبنی بر ارائه عملکرد دوره های آموزشی برگزارشده، ذیل قرارداد فی مابین آماده گردیده که در ادامه ارائه خواهم نمود.

همچنین ایشان تاکید نمودند؛ ما نیز در بحث آموزش و پژوهش قویا اعلام آمادگی برای همکاری های بیشتر را می نماییم.

 

در ادامه مهندس ملاطاهری مدیرآموزش، پژوهش وفناوری ایمیدور بیان نمودند؛

 این بسیار مهم می باشد که یک نیازسنجی واقعی در سطح کشور صورت پذیرد و ما بیاییم و بر اساس آن تجزیه و تحلیل نماییم و کیفیت کار را از سال های گذشته بالاتر ببریم و بسیار خوشحال خواهیم شد که سازمان پیشنهادات و نظرات خود و استان ها را گردآوری و به ما منتقل نماید.

                                                               امور روابط عمومی سازمان

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0